Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
39
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
4 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (7)

  • Метраж
    57 000 $
    1 839 $/м²

    Соборная ул., 29

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    31 м²
    4 дня назад
    Комерційне приміщення | ЖК Молодість Фасадна локація — відмінна видимість та прохідність Площа — 31 м² Формат — ідеально під магазин, салон, кав’ярню або офіс ⚡ Комунікації: ▪️ Електрика — 7,5 кВт (є можливість збільшення) Сучасний житловий комплекс з активним трафіком ‍♂️ Зручний під’їзд та прохідне місце Телефонуйте для деталей та перегляду
    Риелтор
  • Метраж
    148 000 $
    1 451 $/м²

    Прорізна ул., 5

    помещение свободного назначения
    102 м²
    2019 год постройки
    4 дня назад
    Продаж комерційного приміщення в ЖК Прорізна Локація: ЖК Прорізна ⚡ Потужність: 25 кВт Характеристики: ✔ Вільне призначення (під будь-який бізнес) ✔ Панорамні вікна — відмінна видимість та світло ✔ Є санвузол Ідеально під: магазин, кав’ярню, салон, офіс Телефонуйте для деталей та перегляду
    Риелтор
  • Метраж
    180 000 $
    1 552 $/м²

    Университетская ул., 29

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Клубный дом Range
    помещение свободного назначения
    116 м²
    6 дней назад
    Фасадне приміщення зі свіжим ремонтом. Велика площа. Продаж з орендарями, дохід стабільний 50 000 в місяць! Телефонуй прямо зараз, перегляд у будь який час!
    Риелтор
  • Метраж
    540 000 $
    1 688 $/м²

    Василия Стуса ул., 36Б

    многофункциональное помещение
    320 м²
    6 дней назад
    Продаж офісу 320 м² у сучасному бізнес-центрі | Київ Пропонується просторий, світлий та панорамний офіс загальною площею 320 м² — ідеальне місце для розвитку вашого бізнесу. Робота в такому просторі з відкритим видом на місто перетворюється на справжнє задоволення. Переваги приміщення: • велика кількість природного світла • неймовірна панорама на місто • вільне планування: можливість зонування кабінетів або формат open space • правильна форма приміщення Локація та інфраструктура: • бізнес-центр у густонаселеному районі Києва • зручна транспортна розв’язка • найближчі станції метро: Академмістечко, Житомирська, Святошин Бізнес-центр: • карткова система доступу • сучасні ліфти з...
    Риелтор
  • Метраж
    53 000 $
    981 $/м²

    Олени Теліги ул. (Лермонтова), 2-Г

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Суворов
    помещение свободного назначения
    54 м²
    2014 год постройки
    6 дней назад
    Продаж комерційного приміщення в Ірпені Ірпінь, вул. Виговського 1-Т Район Центрального парку Продається комерційне приміщення площею 54 м². Високий цоколь, сухе та світле приміщення. ✔ Можливе переоформлення під квартиру ✔ Є кухня з побутовою технікою ✔ Посудомийна машина ✔ Гарна локація біля Центрального парку ✔ Підійде під офіс, студію, салон або житло Зручна інфраструктура, поруч парк, житлові комплекси та активний пішохідний трафік. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
    Риелтор
  • Метраж
    60 000 $
    1 961 $/м²

    Соборная ул., 2-К/29

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Молодость
    помещение свободного назначения
    31 м²
    2024 год постройки
    6 дней назад
    Продаж комерційного приміщення ЖК «Молодість» Двохфасадне приміщення — відмінна видимість і потік клієнтів Площа: 30,6 м² ⚡ Електроенергія: 7,5 кВт (є можливість збільшення) Ідеально підійде під: • магазин • кав’ярню • салон краси • офіс або студію ‍♂️ Активний житловий комплекс, перспективна локація для бізнесу Телефонуйте — відповім на всі питання та організую перегляд!
    Риелтор
  • Метраж
    4 500 $
    938 $/м²

    Григория Сковороды ул., 3/1

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Барвиха
    помещение свободного назначения
    5 м²
    2 нед. назад
    Продаж кладової в ЖК Барвиха Продається простора кладова в ЖК Барвиха. Встановлені стелажі Є розетки та освітлення Сухе, чисте приміщення Ідеально підходить для зберігання речей, шин чи техніки. Зручне розташування — легкий доступ з ліфта. Телефонуйте прямо зараз!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.